sobota, 29 stycznia 2011

Pierwsza wystawa

Nasz Dante zadebiutował na wystawie w Głogowie. Pokazał się znakomicie, wygrywając klasę szczeniąt z oceną wybitnie obiecującą. Niestety - żadnych zdjęć. My zresztą prawie nigdy nie "focimy" na wystawach. Brakuje nam rąk ;-)

wtorek, 9 listopada 2010

Pierwsza zima



Zima przyszła jakoś paskudnie szybko - i 5-miesięczny Dante przeżył prawdziwy szok termiczny, brykając po śniegu i przymarzając do podłoża podczas krótkich "postojów". Brak ostrości tego zdjęcia spowodowany jest serdecznym całuskiem, jaki mój szaraczek złożył na obiektywie :-)

sobota, 30 października 2010

Dante w Polsce

Nasz amerykański chłopczyk - wyżeł weimarski Camelot's Some Like It Hot, a po domowemu "Dante"- przyleciał do Polski! Czekaliśmy na tego małego szarego gościa bardzo długo - aż trudno uwierzyć, że sen się właśnie spełnia. Gdy tylko spełni się na dobre - chwycę za aparat i obcykam malucha ze wszech stron :-)