sobota, 29 stycznia 2011

Pierwsza wystawa

Nasz Dante zadebiutował na wystawie w Głogowie. Pokazał się znakomicie, wygrywając klasę szczeniąt z oceną wybitnie obiecującą. Niestety - żadnych zdjęć. My zresztą prawie nigdy nie "focimy" na wystawach. Brakuje nam rąk ;-)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz